Servis oken a dveří - Opravář Oken.cz
OPRAVÁŘ OKEN TEL: 605 421 978 email:info@kalmont.cz
Kalenda Jan Podkrušnohorská 277, 436 03 Litvínov IČ: 88667847 Neplátce DPH
Servis a oprava oken a dveří Most, Litvínov, Osek, Meziboří, Lom

Poskytujeme odborné poradenství v oblasti eliminace nevyhovujícího hygienického komfortu v domácnosti z důvodu nadměrné vlhkosti, rosení oken a rámů a

následnému vzniku plísní.

Základem pro zdravý pobyt je zdravé mikroklima. Vzdušná vlhkost vzduchu přispívá k vnímání tepelné pohody, vyplatí se ji proto sledovat. Vlhkost vzduchu je extrémně důležitým kritériem pro komfortní životní prostředí, optimální vlhkosti vzduchu by měla být v rozmezí 40-55% při teplotě kolem 20 °C. Trápí-li vás tento problém a nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Po sjednání temínu obhlídky vás navštívíme a provedeme celkovou obhlídku, diagnostiku stavu oken a dveří, provedeme potřebné měření v interiéru a během toho si trochu popovídáme. Potřebujeme znát skutečný stav, neměňte nic před naší návštěnou, co by mohlo ovlivnit náš úsudek, neodstraňujte plíseň, nepoužívejte protiplísňové prostředky apod. Na základě zjištěných informací vám sdělíme navrhovaný postup eliminace uvedených problémů. Základním předpokladem pro snížení vzdušné vlhkosti v interiéru na optimální hodnotu je perfektní stav oken a dveří a dodržování pokynů sdělených naším technikem. Dlouhodobý pobyt v místnostech se zvýšenou vlhkostí a plísněmi je pro zdraví velmi škodlivý, v mnoha případech může vést ke vzniku oslabení organismu, alergiií a chronických onemocnení. Při dlohodobé vzdušné vlhkosti dochází kromě vzniku plísní i k poškození a znehodnocení vybavení interiéru, závadám elektroinstalace, spotřebičů a elektronických zařízení, dochází ke korozi kování oken a dveří apod. Dalším negativním faktorem je nadměrné množství CO2. Velmi nízká vlhkost také škodí zdraví, jelikož vysušuje dýchací cesty a snižuje obranyschopnost organismu.
Vlhkost, plíseň, srážení vody na skle, kondenzace - servis oken

VLHKOST, SRÁŽENÍ VODY, PLÍSEŇ - SERVIS OKEN A DVEŘÍ

Poskytujeme odborné poradenství v případě nadměrné

vlhkosti, rosení oken a rámů a výskytu plísní.

Základem pro zdravý pobyt je zdravé mikroklima. Vzdušná vlhkost vzduchu přispívá k vnímání tepelné pohody, vyplatí se ji proto sledovat. Optimální vlhkosti vzduchu by měla být v rozmezí 40-55% při teplotě kolem 20°C. Trápí-li vás tento problém a nevíte-li si rady, neváhejte nás kontaktovat, rádi vám poradíme. Po sjednání temínu obhlídky vás navštívíme a provedeme celkovou obhlídku, diagnostiku stavu oken a dveří, provedeme potřebné měření v interiéru a během toho si trochu popovídáme. Potřebujeme znát skutečný stav, neměňte nic před naší návštěnou, co by mohlo ovlivnit náš úsudek, neodstraňujte plíseň, nepoužívejte protiplísňové prostředky apod. Na základě zjištěných informací vám sdělíme navrhovaný postup eliminace uvedených problémů. Základním předpokladem pro snížení vzdušné vlhkosti v interiéru na optimální hodnotu je perfektní stav oken a dveří a dodržování pokynů sdělených naším technikem. Dlouhodobý pobyt v místnostech se zvýšenou vlhkostí a plísněmi je pro zdraví velmi škodlivý, v mnoha případech může vést ke vzniku oslabení organismu, alergiií a chronických onemocnení. Při dlohodobé vzdušné vlhkosti dochází kromě vzniku plísní i k poškození a znehodnocení vybavení interiéru, závadám elektroinstalace, spotřebičů a elektronických zařízení, dochází ke korozi kování oken a dveří apod. Dalším negativním faktorem je nadměrné množství CO2. Velmi nízká vlhkost také škodí zdraví, jelikož vysušuje dýchací cesty a snižuje obranyschopnost organismu.
Vlhkost, plíseň - servis oken a dveří
Servis a oprava oken a dveří - Opravář Oken.cz Litvínov

VLHKOST, SRÁŽENÍ VODY, PLÍSEŇ

OPRAVÁŘ OKEN .CZ Kalenda Jan Podkrušnohorská 277, Litvínov Tel: 605 421 978 e-mail: info@kalmont.cz